Wydanie nr 199/2024, Środa 17.07.2024
imieniny: pokaż (15 imion)Januaria, Donata, Marcelina, Dzierżykraj, Konstancja, Aneta, Marceli, Andrzej, Aleksja, Karolina, Leon, Aleksy, Leona, Jadwiga, Bogdan
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Gniazda os i szerszeni oraz uwięziony kot – tygodniowy raport malborskich służb mundurowych.

  • Wydanie nr 199/2024
  • 24 czerwca 2024, 10:53
  • KP PSP w Malborku
  • Na sygnale
Gniazda os i szerszeni oraz uwięziony kot – tygodniowy raport malborskich… fot. zdjęcie poglądowe
Jak minął kolejny tydzień służbom ratunkowym w Malborku? Przekonajcie się, czytając poniższy raport.

W ostatnim tygodniu jednostki PSP i OSP z terenu powiatu malborskiego wyjeżdżały do 14 interwencji. Dotyczyły one m.in. zerwanej linii energetycznej w Myszewie i Malborku przy ul. Konopnickiej, otwarcia mieszkania w budynku przy ul. Jasnej w Malborku, plamy oleju na ul. Narutowicza w Malborku, konaru drzewa na jezdni w Lisewie Malborskim oraz zerwanej tablicy informacyjnej w Starym Polu.

Jedna interwencja dotyczyła uwięzionego kota w Malborku i gniazda szerszeni w Lichnówkach, dwie gniazda os – w Miłoradzu i Pogorzałej Wsi. We wsi Szaleniec ratownicy zabezpieczyli uszkodzone pokrycie dachowe (więcej na https://tvmalbork.pl/aktualnosci/42965,mig-29-z-22-bazy-lotnictwa-taktycznego-przekroczyl).

Strażacy obsłużyli miejsce kolizji drogowej, do której doszło 19 czerwca w Malborku przy ul. Mickiewicza (więcej na https://tvmalbork.pl/aktualnosci/42964,malbork-kolizja-dwoch-volkswagenow-na-skrzyzowaniu) oraz kolizji, do której doszło 20 czerwca w Tragaminie (więcej na https://tvmalbork.pl/aktualnosci/42973,dk55-w-tragaminie-ciezarowka-uderzyla-w-samochod-a).

W ubiegłym tygodniu zastępy PSP i OSP wyjeżdżały do pożaru garnka w budynku przy ul. Grunwaldzkiej w Malborku i wiaty śmietnikowej w Królewie.


 


 

Informację przekazał: Dyżurny SKKP Malbork

KP PSP w Malborku
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.