Wydanie nr 199/2024, Środa 17.07.2024
imieniny: pokaż (15 imion)Januaria, Donata, Marcelina, Dzierżykraj, Konstancja, Aneta, Marceli, Andrzej, Aleksja, Karolina, Leon, Aleksy, Leona, Jadwiga, Bogdan
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowy Dwór Gdański. Zakończenie roku szkolnego w SOSW – wręczono Stypendia Starosty.

Nowy Dwór Gdański. Zakończenie roku szkolnego w SOSW – wręczono… fot. Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Gdańskim
W Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Ireny Sendlerowej w Nowym Dworze Gdańskim odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego z udziałem starosty Barbary Ogrodowskiej, która najlepszym uczniom wręczyła stypendia.

W piątek, 21 czerwca zakończył się rok szkolny 2023/2024. W Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Nowym Dworze Gdańskim starosta nowodworski Barbara Ogrodowska wraz z dyrektorem Tomaszem Szczotka i Inspektor ds. oświaty Beatą Zawadzką wręczyli jednorazowe stypendia Starosty Nowodworskiego, przyznawane w ramach programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży, uczących się w szkołach ponadpodstawowych i specjalnych na terenie Powiatu Nowodworskiego.

Stypendia otrzymało 15. uczniów SOSW im. Ireny Sendlerowej. Za wysokie wyniki w nauce nagrody otrzymali: Nikola Kubus, Natalia Baranowska, Bartosz Weremko, Katarzyna Włuka, Marek Dobrzyński, Mikołaj Araśniewicz, Agnieszka Kruszynowska, Weronika Osmańska, Anna Hoppa, Jan Berger, Malwina Słojewska, Mateusz Winiarski i Kacper Wójcik.

Za wysokie osiągnięcia w procesie dydaktycznym nagrodę otrzymał Igor Osuch, a za wybitne osiągnięcia sportowe - Magdalena Kościelska.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy udanego wakacyjnego wypoczynku!

 

Informacja i zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Gdańskim

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.