Wydanie nr 176/2024, Poniedziałek 24.06.2024
imieniny: pokaż (4 imiona)Emilia, Wilhelm, Danuta, Jan
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Powiat sztumski. Przerwij Krąg Przemocy w swojej szkole – trwa głosowanie w ogólnopolskim projekcie.

Powiat sztumski. Przerwij Krąg Przemocy w swojej szkole – trwa głosowanie… fot. kadr ze strony do głosowania
Dwie szkoły z powiatu sztumskiego zgłosiły się do udziału w projekcie pn. „Przerwij Krąg Przemocy”. Szkoły z największą liczbą głosów zostaną zakwalifikowane do projektu i otrzymają za darmo pakiet RESQL, czyli innowacyjny system wspierający szkoły w rozwiązywaniu problemów przemocy rówieśniczej. A zatem – głosujemy! Szczegóły w artykule.

Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Barlewiczkach i Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu zgłosiły swój udział w projekcie pn. „Przerwij Krąg Przemocy”. Z całej Polski wybrano 310. szkół. Teraz, do 2. czerwca trwa głosowanie, podczas którego 100. szkół z największą liczbą głosów zostanie zakwalifikowanych do projektu i otrzyma za darmo pakiet RESQL – czyli innowacyjny system wspierający szkoły w rozwiązywaniu problemów przemocy rówieśniczej, w skład którego wchodzi: aplikacja dla uczniów do anonimowego zgłaszania problemów, szkolenie dla kadry pedagogicznej, scenariusze lekcji poświęconych przemocy, sprawnie działający system dla nauczycieli do reagowania na wszelkie nadużycia.

RESQL to wielokrotnie nagradzany system, stworzony przez naukowców z Uniwersytetu SWPS we współpracy z uczniami, nauczycielami, dyrektorami i rodzicami.

Żeby zagłosować, należy wejść na stronę https://swps.pl/przerwij-krag-przemocy i kliknąć w zakładkę „Zagłosuj na szkołę” (najłatwiej wpisać w kratce miejscowość: Barlewiczki bądź Dzierzgoń). Pod tym adresem znajdziemy również informacje o samym projekcie.

Głos na daną szkołę oddany może być przez dowolną osobę identyfikowaną na podstawie adresu e-mail oraz numeru telefonu. Każdy głosujący może oddać jeden głos w ciągu jednego dnia, wyłącznie na jedną szkołę.

 

Informacja: Starostwo Powiatowe w Sztumie

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.