Wydanie nr 176/2024, Poniedziałek 24.06.2024
imieniny: pokaż (4 imiona)Emilia, Wilhelm, Danuta, Jan
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Another day of sun – letnie koncerty w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu.

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu zaprasza na czerwcowe letnie koncerty, podczas których usłyszymy utwory ze znanych bajek i filmów w wykonaniu uczniów. Dochód z cegiełek zasili budżet studniówkowy uczniów klasy V OSM II stopnia.

W dniach 10, 11 i 12 czerwca w sali koncertowej Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu odbędą się koncerty letnie.

- „Gwarantujemy dobrą muzykę rozrywkową ze znanych filmów i bajek, emocje, wzruszenie oraz świetną zabawę” – zachęca do udziału w koncertach szkoła. - Pragniemy pokazać swoje umiejętności i pasję. Takie koncerty to już nasza tradycja, a publiczność za każdym razem bawi się świetnie przy muzyce na żywo - wystąpią nie tylko wokaliści, lecz również orkiestra”.

Koncerty dla grup zorganizowanych rozpoczną się o godz. 8:30 i 10:30. Koncerty wieczorne o godz. 18:00 w każdym z trzech dni.

Cegiełki:

- koncerty dzienne (8:30, 10:30) 15 zł/ osobę

- koncerty wieczorne (18:00) 30 zł/ osobę

- „Cegiełki, które zbieramy, mają na celu zasilić budżet studniówkowy klasy V OSM II stopnia. Klasa ta liczy jedynie 11 osób, więc trudno jest pozyskać pieniądze na zorganizowanie studniówki. Z tego powodu wykazujemy się ciężką pracą i sami organizujemy to przedsięwzięcie” – wyjaśnia szkoła.

Z kim się widzimy podczas letnich koncertów w Elblągu?


 

Informacja organizatora

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.