Wydanie nr 146/2024, Sobota 25.05.2024
imieniny: pokaż (8 imion)Magdalena, Beda, Leon, Imisława, Grzegorz, Urban, Leona, Wenerand
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

RAZEM DLA POWIATU - Wygra wybory samorządowe?

  • Wydanie nr 146/2024
  • 8 marca 2024, 17:59
  • KWW RAZEM dla Powiatu Malborskiego! Oficjalnie przedstawiamy Wam naszą drużynę!
  • RamówkiWybory - ogłoszenia
  • 3 komentarze
RAZEM DLA POWIATU - Wygra wybory samorządowe? fot. RAZEM DLA POWIATU - Wygra wybory samorządowe?
Wszystko wskazuje na to, że mieszkańcy naszego powiatu w końcu będą mieli alternatywę w nadchodzących wyborach samorządowych. Obok list partyjnych, wśród zarejestrowanych komitetów znajdzie się oryginalna lista bezpartyjnych kandydatów, którzy mają być gwarantem świeżości oraz całkiem innego i nowoczesnego spojrzenia na zarządzanie w samorządzie.

Na tle innych list kandydatów, KWW Razem dla Powiatu Malborskiego wyróżnia się składem osobowym składającym się z ludzi energicznych, pełnych zapału, pasji i chęci do działania. Ludzi, którzy nie mają nic wspólnego z polityką. Ludzi, którzy chcą działać, a nie obiecywać. Ludzi, którzy potrafią ciężko pracować i osiągać sukcesy. Ludzi, którzy dla innych są po prostu... ludźmi. 

Na liście kandydatów KWW RAZEM dla Powiatu Malborskiego znajdują się przedstawiciele różnych środowisk społecznych: lokalni liderzy, osoby związane z organizacjami pozarządowymi, przedsiębiorcy, lekarze, nauczyciele, rolnicy, mundurowi. 
 
Nie mamy żadnych wątpliwości, że dobry zespół to podstawa i z dumą go Państwu przedstawiamy. Stawiamy na współpracę i skuteczne działania na rzecz lokalnych społeczności. Już 7 kwietnia mieszkańcy naszego powiatu podejmą decyzję czy postawić "X" na polityka z list partyjnych czy wybrać bezpartyjnych i skutecznych ludzi z pasją, którzy RAZEM z Wami będą zmieniać miasto i okoliczne gminy. Działamy w interesie społecznym, a nie partyjnym. Na co dzień spotykamy się z Wami, rozmawiamy, wiemy jakie są Wasze oczekiwania. Nie robimy niczego na pokaz miesiąc przed wyborami, a ciężko pracujemy na rzecz mieszkańców od kilku lat. Bądźmy RAZEM 7 kwietnia i każdego innego dnia - podkreślają założyciele i liderzy komitetu Krzysztof Osijewski i Marcin Szesza.
 

Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu KWW Razem dla Powiatu Malborskiego gdzie systematycznie będziemy prezentowali naszych kandydatów oraz założenia programowe. Już wkrótce znajdziecie tam Państwo również informacje dot. planowanych spotkań z mieszkańcami w poszczególnych gminach.

artykuł finansowany ze środków KWW RAZEM dla Powiatu Malborskiego
 
KWW RAZEM dla Powiatu Malborskiego! Oficjalnie przedstawiamy Wam naszą drużynę!
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wybory - ogłoszenia


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Marcin
Marcin 11.03.2024, 11:21
Rodzina na swoim.!!!!
M.
M. 11.03.2024, 11:09
Dwaj liderzy tego Komitetu Wyborczego absolutnie nie przekonują mnie do głosowania na kandydatów/kandydatek na Radnych Powiatu. Obaj byli bowiem przez całą kadencję Rady Powiatu bardzo mało aktywnymi Radnymi i nic pozytywnego nie wnieśli do jej funkcjonowania. Wydaje mi się,że myślą jedynie o kreowaniu własnej przyszłości w kolejnej Radzie Powiatu (stanowiska).
pwr
pwr 11.03.2024, 10:36
Paru nowych (Ci co pewnie nie weszli kiedyś) a reszta starzy.
Wyścig po stołki rozpoczęty.