Wydanie nr 114/2024, Wtorek 23.04.2024
imieniny: pokaż (8 imion)Adalbert, Wojciech, Gerard, Helena, Jerzy, Gabriela, Gerarda, Lena
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Groziła śmiercią mężczyźnie, a potem zniszczyła jego samochód – agresorka w rękach policji. Zobacz wideo!

Kryminalni zatrzymali 26-letnią mieszkankę Malborka podejrzaną o kierowanie gróźb karalnych oraz zniszczenie samochodu. Kobieta wyładowała swoją agresję na pojeździe mężczyzny, któremu wcześniej groziła pozbawieniem życia za to, że zwrócił jej uwagę, aby nie rzucała butelkami w elewację budynku.

W ubiegły piątek, 16 lutego policjanci zostali powiadomieni przez 49-letniego mieszkańca Malborka o zniszczeniu jego pojazdu. Do zdarzenia doszło dzień wcześniej na ul. Sienkiewicza w Malborku.

- „Mężczyzna wychodząc z bloku mieszkalnego postanowił zareagować wobec grupy osób, która rzucała szklanymi butelkami w elewację budynku. 49-latek zwrócił im uwagę i doszło do utarczki słownej, podczas której będąca w grupie kobieta zaczęła mu grozić pozbawieniem życia” - wyjaśnia asp. szt. Sylwia Kowalewska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Malborku.

Po kilku godzinach kobieta postanowiła wyładować swoje emocje.

- „Używając młotka wybiła szyby i zniszczyła karoserię Nissana należącego do pokrzywdzonego. Sprawą natychmiast zajęli się malborscy kryminalni” - dodaje policjantka.

Policjanci zabezpieczyli dostępny monitoring i ustalili sprawczynię. W środę, 21 lutego rano zapukali do mieszkania 26-letniej agresorki. Kobieta została zatrzymana.

- „Śledczy przedstawili jej zarzuty kierowania gróźb karalnych oraz zniszczenia mienia o wartości ponad 2 tysięcy złotych. Za popełnione przestępstwa 26-latce grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności” - podsumowuje asp. szt. Sylwia Kowalewska..

 

Zdjęcie: KPP Malbork

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Qwerty
Qwerty 24.02.2024, 17:31
Patola, patola i jeszcze raz patola. Minimum 10 lat w kamieniołomach, a jak to tej patologi nie pomoże, to publiczna kara śmierci! Śmieci trzeba likwidować
mieszkaniec
mieszkaniec 23.02.2024, 16:15
w Malborku 1/2 to patologia niestety 500+

Iza
Iza 23.02.2024, 10:13
Wariatka?