Wydanie nr 116/2024, Czwartek 25.04.2024
imieniny: pokaż (7 imion)Kaliksta, Ewodia, Markusław, Jarosław, Ewodiusz, Marek, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

S7. Ciężarówka zjechała do przydrożnego rowu – jedna osoba poszkodowana. Utrudnienia w ruchu.

S7. Ciężarówka zjechała do przydrożnego rowu – jedna osoba poszkodowana.… fot. KPP Nowy Dwór Gdański
Do zdarzenia doszło dzisiaj w godzinach porannych na drodze S7 w miejscowości Rakowiska w kierunku Gdańska. Z niewyjaśnionych przyczyn kierowca pojazdu ciężarowego zjechał do przydrożnego rowu, w wyniku czego pojazd się przewrócił na bok. Poszkodowana została pasażerka. Na miejscu nadal trwają czynności służb ratowniczych.

W środę, 31 stycznia o godz. 9:10 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Gdańskim otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem ciągnika siodłowego z naczepą na drodze krajowej S7 w miejscowości Rakowiska, na pasie w kierunku Gdańska.

Zadysponowano cztery zastępy KP PSP w Nowym Dworze Gdańskim, zastęp OSP Nowy Dwór Gdański, policję oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

- „Pojazdem podróżowały dwie osoby. W wyniku zdarzenia poszkodowana została pasażerka” - informuje mł. kpt. Anna Piechowska z KP PSP w Nowym Dworze Gdańskim.

W dalszym ciągu zablokowany jest odcinek 200 m prawego pasa, a ruch drogowy w kierunku Gdańska odbywa się jednym pasem.

Z informacji Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdański wynika, że kierujący pojazdem ciężarowym z niewyjaśnionych na tę chwilę przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu, w wyniku czego pojazd przewrócił się na bok, a z naczepy wysypała się kukurydza.

- „Na miejscu nowodworscy policjanci nadal wykonują czynności! Do zakończenia czynności prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności!” - apeluje nowodworska policja i dodaje - „Dostosujmy styl jazdy do warunków panujących na drodze, nie przeceniajmy własnych umiejętności i pamiętajmy też, że prędkość dopuszczalna nie zawsze oznacza prędkość bezpieczną!”


 

 

Zdjęcia: KPP Nowy Dwór Gdański, KP PSP Nowy Dwór Gdański

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.