Wydanie nr 169/2024, Poniedziałek 17.06.2024
imieniny: pokaż (15 imion)Izaura, Drogomysł, Radomił, Hipacy, Franciszek, Adrianna, Gundolf, Marcjan, Rajner, Adolf, Waleriana, Awit, Awita, Piotr, Montan
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. SP9 zaprasza na festyn rodzinno-rycerski Kazimierki.

Szkoła Podstawowa nr 9 w Malborku zaprasza na tradycyjny festyn rodzinny pn. „Kazimierki”, który jest organizowany co roku na cześć patrona szkoły – króla Polski Kazimierza Jagiellończyka.

W sobotę, 3 czerwca w godz. 10.00-13.00 na terenie Szkoły Podstawowej nr 9 w Malborku odbędzie się festyn rodzinny „Kazimierki”.

W przygotowanie festynu zaangażowani są rodzice uczniów, grono pedagogiczne, pracownicy szkoły i sami uczniowie „dziewiątki”.

- „Z radością oczekujemy na mieszkańców miasta” - zachęca społeczność SP9. - „Gorąco zapraszamy, będzie się działo!”

W tym roku na uczestników czeka mnóstwo atrakcji: loteria fantowa; dmuchańce dla dzieci; występy artystyczne, teatralne i muzyczne uczniów; stoiska z domowymi wypiekami, ciastami; stoisko z sałatkami; bigos staropolski; potrawy z grilla, kiełbaski; studio malowania paznokci, tatuażu i włosów; pyszne gofry; chleb ze smalcem i ogórkiem małosolnym; stoisko z książkami i gadżetami; prezentacja sprzętu służb mundurowych; jazda konna dla uczestników oraz mnóstwo śmiechu, słońca i przedniej zabawy. Do wygrania w loterii jest m. in. rower górski i hulajnoga.

 

Nie może was tam zabraknąć!


 

 

 

Informacja organizatora

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.