Wydanie nr 273/2023, Sobota 30.09.2023
imieniny: pokaż (9 imion)Wiara, Felicja, Grzegorz, Zofia, Hieronim, Imisław, Wiktor, Honoriusz, Znamir
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Dzień Otwarty Porodówki za nami. Wideo

Malbork. Dzień Otwarty Porodówki za nami. Wideo fot. TvRegionalna24.pl
W Powiatowym Centrum Zdrowia w Malborku odbył się Dzień Otwarty Malborskiej Porodówki, podczas którego placówkę odwiedziło blisko pół tysiąca osób.

Mimo, że malborska porodówka od kilku lat w rankingach ogólnopolskich zajmuje wysokie pozycje za najlepszy oddział położniczo - ginekoloogiczny, nie zwalnia tempa. Remontowane są kolejne sale, by przyszłe mamusie mogły w komfortowych warunkach rodzić i w domowej atmosferze sal poporodowych przebywać ze swoją małą pociechą.

W sobotę, 20 maja Powiatowe Centrum Zdrowia w Malborku zorganizowało Dzień Otwarty na oddziale położniczo – ginekologicznym. W ramach Tygodnia Godnego Porodu przyszli rodzice (i nie tylko) mogli zwiedzić oddział, a także wziąć udział w wielu ciekawych warsztatach ze specjalistami, a także porozmawiać z położnymi. Dla dzieci przygotowany był kącik zabaw, a zmęczeni zwiedzaniem mogli odpocząć na leżakach i skosztować domowych wypieków.

Tego dnia oddział odwiedziło blisko pół tysiąca osób, m.in. z Malborka, Trójmiasta, Starogardu Gdańskiego, Elbląga, Sztumu, Kwidzyna, Gniewu, Grudziądza i Iławy.

Jak przyznała w rozmowie z nami Anna Majda – Sandomierska, położna koordynująca, wszyscy na oddziale mają nadzieję, że impreza ta na stałe wpisze się do malborskiego kalendarza majowych wydarzeń.

 

Zapraszamy na materiał wideo z tego wydarzenia.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.