Wydanie nr 141/2024, Poniedziałek 20.05.2024
imieniny: pokaż (10 imion)Teodor, Anastazy, Wiktoria, Asteriusz, Bernardyn, Saturnina, Iwo, Bronimir, Rymwid, Józefa
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Ach, co to był za bal – studniówka II LO w Malborku.

Rzadko zdarza się, by studniówka rzeczywiście odbyła się dokładnie sto dni przed maturą. Jednak II LO w Malborku prawie się to udało. Uczniowie klas maturalnych tego dnia mogli na chwilę zapomnieć o nauce i skupić się na dobrej zabawie w swoim gronie. Każdy bal studniówkowy stanowi bowiem granicę, po przekroczeniu której kończą się żarty, a zaczyna intensywna nauka.

Bal studniówkowy jest dla wszystkich wydarzeniem wyjątkowym, które rozpamiętuje się przez całe życie. Jest symbolem bardzo ważnego procesu wkraczania w dorosłość. Już od dawna przyjęło się, że pierwszymi krokami w tę dorosłość są rozpoczynające każdą studniówkę kroki poloneza. To właśnie od niego i udanej zabawy zaczyna się czas wytężonych przygotowań do maturalnego egzaminu, który przysłowiowo otwiera drzwi do życia dorosłego, dalszej edukacji oraz zawodowej kariery.

Bal studniówkowy jest wydarzeniem, które warto zapamiętać na całe życie. Po balu, jak to mówią, ostatnia prosta przed maturą. Jak przekwitną kasztany, wówczas wszyscy sobie odetchną.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Studniówki


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.